מלאו את הפרטים ונבצע עבורכם מחקר מילות מפתח מדוייק
ונשלח אליכם את הביטויים הרלוונטיים לפרסום.


ייעוץ אסטרטגיה דיגיטלית. מה מתאים לאופי העסק שלך ?
מלאו את הפרטים, ונגלה לכם מהי האסטרטגיה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. • אתר אינטרנט

   יש אין

  פלטפורמת אתר

   wix אחר וורדפרס

  וותק דומיין

   מעל שנה מתחת לשנהלייעוץ דיגיטלי חינם, השאירו פרטים עכשיו!
contact

מלאו את הפרטים ונבצע עבורכם מחקר מילות מפתח מדוייק
ונשלח אליכם את הביטויים הרלוונטיים לפרסום.


contact2

ייעוץ אסטרטגיה דיגיטלית. מה מתאים לאופי העסק שלך ?
מלאו את הפרטים, ונגלה לכם מהי האסטרטגיה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. • אתר אינטרנט

   יש אין

  פלטפורמת אתר

   wix אחר וורדפרס

  וותק דומיין

   מעל שנה מתחת לשנהcontact3

בלוג שיווק דיגיטלי

קידום ממומן – על מה ולמה?

כל מי שהקים אתר, במהרה מבין שלא מספיק לקנות דומיין ולהעלות לרשת אתר. הגולשים אינם ממהרים לבקר באתר שלכם מהסיבה שהם פשוט מעולם לא שמעו על האתר שלכם. אם תחפשו את שם האתר בגוגל אולי תראו אותו בתוצאות הראשונות אם יש לו שם ייחודי אבל זה לא ממש יעזור לכם. כאשר אנשים לא מכירים את האתר הם לא מחפשים אותו. זוהי הסיבה המהותית מדוע צריך קידום אתרים במנועי חיפוש. קידום אתרים מתחלק לשני סוגים: קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן שעליו אני רוצה לדבר.

admin שנה 1 לפני 0

קידום אתרים ממומן ובפרט קידום ממומן בגוגל הוא אחת השיטות היעילות ביותר למשוך תנועה של גולשים ממנועי החיפוש.

זה לא סוד שישנם מיליוני אתרים באינטרנט וכולם מתחרים על תשומת הלב של מנועי החיפוש. גוגל רק מציג כמה תוצאות בודדות בכל דף ואם האתר שלכם אינו בדף הראשון אז אף אחד לא ישים לב שהוא בכלל קיים. קשה מאוד להגיע לדף הראשון של תוצאות החיפוש וזהו בעצם עיקר האתגר של קידום אתרים.

לפני שאסביר לכם יותר על קידום אתרים ממומן, הרשו לי להסביר לכם על תוצאות החיפוש של גוגל. אלוגריתם החיפוש של גוגל בעצם עובד על עקרון הרלוונטיות, כלומר מנסה לתת לכם את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר לחיפוש שעשיתם. איך קובעים שהאתר רלוונטי? לגוגל יש הרבה מאוד שיטות לעשות זאת. כאשר גולש מחפש חנות פרחים בוודאי שגוגל יכול למצוא אין ספור אזכורים למילת החיפוש אך הוא מנסה להציג לכם קודם כל את התוצאה הרלוונטית ביותר עבורכם. אם אתם נמצאים בישראל, בוודאי שחנות פרחים בישראל יותר רלוונטית מחנות פרחים בניו יורק. ואיזה חנות גוגל יציג לכם מבין כל חנויות הפרחים בישראל? חנות פרחים בעלת אתר פעיל 10 שנים ועשרות כניסות ביום בוודאי תהיה יותר רלוונטית מאתר חדש של חנות פרחים עם אפס גולשים.

קידום ממומן בגוגל הוא אחד האמצעים אשר מסייעים לאתר שלכם להגיע למקום רלוונטי בתוצאות החיפוש.

גוגל מאפשרת הצגת קישורים ממומנים בראש תוצאות החיפוש וכך להגדיל את הסיכוי שתקבלו גולשים לאתר שלכם. אותן המודעות בתשלום הן מה שנקרא קידום ממומן בגוגל. גם קידום אתרים ממומן עובד לפי עיקרון הרלוונטיות – אם העסק שלכם הוא בניית אתרי אינטרנט, אתם בוודאי לא צריכים שהוא יצוץ כאשר מישהו מחפש מתכון לעוגה. קידום ממומן בגוגל נעשה לפי מילות מפתח, כלומר אתם קושרים בין המודעה שלכם לבין מאפייני חיפוש מסוימים ומציגים לגולשים את הפרסומת רק כאשר הם מחפשים אחר הצירופים שהגדרתם.

קידום אתרים ממומן הוא אחד הדברים החשובים עבור אתרים חדשים וגם עבור אתרים ותיקים. זוהי לא האסטרטגיה היחידה של מקדמי אתרים אך קידום אתרים ממומן הוא חלק חשוב שלא ניתן להתעלם ממנו. הוא יכול לעשות פלאים עבור אתרים חדשים המתקשים להתברג אל התוצאות הראשונות.

השארו מעודכנים

הישארו מעודכנים בחדשות ומאמרים מקצועיים ישירות למייל שלכם!

עקבו אחרינו בפייסבוק

gotop

רוצה מידע נוסף לגבי החבילות שלנו?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
TOLLNO CONTACT